Podczas opisu popularnych i powszechnie znanych festiwali kulturalnych, a zwłaszcza imprez o charakterze filmowym, nie można pominąć Transatlantyku. Jest to niesamowite przeżycie dla wszystkich kinomaniaków, dla których życie http://elektrotechmed.com/lozko-rehabilitacyjne/ nie mogłoby istnieć bez artystyczności przejawiającej się w produkcjach filmowych.
Transatlantyk gromadzi mnóstwo artystów, zbierających się w jednym miejscu z całego świata. Jest to festiwal stawiający na main stream, więc to prawdziwa gratka dla main streamowców lubiących tego rodzaju kino. Jeżeli chodzi o założyciela przedsięwzięcia tu omawianego, to jest nim Jan Kaczmarek.

To on jest także zdobywcą Oskara za stworzenie nietuzinkowej muzyki do projekcji filmowej noszącej tytuł Marzyciel. Uchodzi on na chwilę obecną za reprezentanta kompozytorów filmowych, wyjątkowo wysoko stawianego w hierarchii twórców nie tylko europejskich, czy polskich, ale i o charakterze globalnym.
Wracając jednakże do opisywanego festiwalu Transatlantyk, jest to taki projekt, który ma na celu łączyć wiele rozlicznych filmów z całego świata, mocno zróżnicowanych pod kątem fabularnym oraz gatunkowym. Wyróżniane są w ramach plebiscytu wyłącznie najciekawsze produkcje, które oceniane są przez krytyków jako najlepsze z danego roku. Jeżeli chodzi zaś o samą strukturę Transatlantyku, to wydarzenie podzielone zostajeserwis laptopów gdynia na odpowiednie sektory tematyczne, z kolei w ramach tych sekcji tworzone są wielorakie osobne przedsięwzięcia – imprezy na mniejszą skalę takie jak wybory filmów niszowych, czy pokazy kulinarnego kina, projekcje animacji i kluby dyskusyjne.
Autor: